شماره تماس 07136474110

ورود / ثبت نام
آموزش روش نوشتن بیوگرافی در تلگرام

آموزش روش نوشتن بیوگرافی در تلگرام

آموزش

تلگرام در جدیدترین آپدیت خود امکان نوشتن بیوگرافی (bio) را مانند اینستاگرام را فراهم کرده است. آخرین نسخه تلگرام 4.2 می باشد امکان نشود بیو (bio) به آن اضافه شده است. در ادامه با هایتل همراه باشید تا به شرح این امکان بپردازیم.

روش نوشتن بیوگرافی در تلگرام

با اضافه شدن این امکان به جز شماره موبایل و نام کاربری، یک بخش جدید نیز به پروفایل اضافه خواهد شد. از این پس، حین ارسال لینک حساب کاربری خود در تلگرام برای دیگران، در صورت نوشتن شرح حال از قبل، این نوشته نیز به نمایش در خواهد آمد.

آموزش روش نوشتن بیوگرافی در تلگرام

با کشیدن صفحه از چپ به راست و یا لمس آیکون همبرگری شکل، منوی اپلیکیشن را باز کرده و سپس روی گزینه Settings بزنید. اگر آپدیت اخیر را دریافت کرده باشید، باید یک گزینه جدید با عنوان Bio در زیر نام کاربری به نمایش در آمده باشد. بر روی این قسمت ضربه بزنید تا به آن وارد شوید.

آموزش روش نوشتن بیوگرافی در تلگرام

نوشتن بیوگرافی در تلگرام از نظر تعداد کاراکتر دارای محدودیت بوده و سقف تعداد کاراکترهای مجاز 70 مورد است. همانطور که در بخش توضیحات نوشته شده، هر کاربری که وارد پروفایل کاربری شما شود، توضیحات این بخش را مشاهده خواهد کرد.

در تلگرام، اگر یک کاربر شماره موبایل شما را به صورت ذخیره شده داشته باشد، با ورود به پروفایل کاربری این شماره را در کنار نام کاربری مشاهده خواهد کرد. اگر فقط نام کاربری خود را در اختیار یک کاربر قرار داده باشید، با ورود به پروفایل شماره، موبایل نمایان نبوده و فقط نام کاربری نمایش داده می‌شود. سایر کاربران همانند کسانی که با شما غریبه بوده و فقط یک هم‌گروهی محسوب می‌شوند، فقط نام کاربری را مشاهده خواهند کرد. بیوگرافی تلگرام نیز به همین شیوه به تمامی کاربران نمایش داده خواهد شد.

در ادامه تیک گوشه بالا و سمت راست صفحه را لمس کنید.

آموزش روش نوشتن بیوگرافی در تلگرام

کار تمام است. همواره، با دنبال کردن همین مراحل می‌توانید شرح حال تلگرام خود را تغییر دهید. یکی از مزیت‌های این بخش، قابل لمس شدن لینک‌هایی است که در آن قرار می‌دهید.

آموزش روش نوشتن بیوگرافی در تلگرام

ارسال نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+افزودن

    +افزودن