ضمن تبریک سال نو و آرزوی سال خوش، سفارش ها از ۶ فروردین ارسال می‌شود.

شماره تماس 07136474110

ورود / ثبت نام
گلکسی نوت 8

گوشی موبایل گلکسی نوت 8 کی عرضه خواهد شد؟

اخبار

زمان عرضه سامسونگ گلکسی نوت 8

سامسونگ گلکسی نوت 8 شهریور ماه امسال در نمایشگاه IFA 2017 معرفی خواهد شد و انتظار ها به پایان خواهد رسید. البته زمان عرضه گوشی کمی بعد از معرفی خواهد بود.

بر اساس اطلاعات به دست آمده از سازندگان قطعات موبایل گلکسی نوت 8 سامسونگ این گوشی در را ابتدا ماه سپتامبر به بازار عرضه خواهد کرد. بر اساس گزارش های منتشر شده در رسانه های کره ای سامسونگ به دلیل کاهش فروش گلکسی اس 8 مجبور است گوشی گلکسی نوت 8 را هر چه زودتر وارد بازار کند تا سهم بیشتری را در اختیار بگیرید.

دلیل دیگری که می‌تواند باعث شود تا سامسونگ مجبور به عرضه زود هنگام فبلت سامسونگ گلکسی نوت 8 شود، عرضه آیفون 8 اپل در ماه نوامبر است. در هر صورت این کمپانی کره ای با ورد سریع این دستگاه به بازار، زمان کافی را در اختیار خواهد داشت تا به هر گونه اشتباهی که برای مدل‌های قبلی این کمپانی نیز پیش آمده بود، رسیدگی کند.

منابع اصلی تامین کننده قطعات سامسونگ ادعا می‌کنند که عرضه گلکسی نوت FE در کره جنوبی به این دلیل بوده است تا این کمپانی بتواند واکنش بازار و همچنین استقبال کاربران از گوشی‌های سری نوت خود را ارزیابی کرده و برای مدل جدید سری نوت خود تصمیم درستی بگیرد. بدیهی است که این آزمایش نیز موفقیت‌آمیز بوده است؛ چرا که به محض عرضه گلکسی نوت FE به بازار، تقریبا تمامی 400 هزار دستگاه تولید شده از این مدل فروخته شد.

سامسونگ انتظار دارد تا مدتی بعد از عرضه فبلت گلکسی نوت 8 به بازارهای جهانی، چیزی در حدود 10 تا 15 میلیون دستگاه از آن را به فروش برساند. این دقیقا همان چیزی است که می‌تواند زیان این کمپانی کره‌ای را به خاطر مشکلاتی که برای گلکسی نوت 7 بوجود آمد، جبران کند.

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه

ارسال نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+افزودن

    +افزودن