شماره تماس 07136474110

ورود / ثبت نام
خرید لوازم جانبی Xiaomi Mi A1 (5X)

خرید لوازم جانبی Xiaomi Mi A1 (5X)

راهنما خرید

خرید لوازم جانبی Xiaomi Mi A1 (5X)

خرید لوازم جانبی اولین کاری است که باید بعد از خرید گوشی جدید انجام دهید. گوشی های جدید به دلیل قیمت بالا و هزینه تعمیرات گزاف باید به خوبی از آن مراقبت کرد و با استفاده از لوازم جانبی مرغوب می‌توان آسیب دیدگی گوشی را در اتفاقات ناخواسته تا حد بسیار زیادی کاهش یا حتی به صفر رساند.

با توجه به اینکه گوشی های موبایل هر زمان و مکان با خود حمل میکنیم احتمال آسیب دیدگی در اثر افتادن, ضربه خوردن و… وجود دارد, لازم است در هنگام خرید لوازم جانبی موبایل به کیفیت آن تماشا کرد. البته علاوه بر کیفیت, زیبایی نیز دارای اهمیت است تا لذت استفاده از گوشی جدید را دو چندان کند.

برای خرید لوازم جانبی شیائومی Mi A1 می‌توانید به فروشگاه هایتل مراجعه کنید. محصولات موجود در فروشگاه را در ادامه مشاهده می‌کنید.

کاور محافظ شیائومی Mi A1

کاور محافظ شیائومی Mi A1 با طراحی زیبا و ظریف که باعث می‌شود ابعاد گوشی بزرگ نشود. جنس بدنه این قاب از نوع نرم و قابل انعطاف است و هنگام در دست گرفتن آن حس خوشایندی دارد.

لوازم جانبی موبایل - کاور محافظ شیائومی Mi A1

محافظ صفحه شیشه ای Mi A1

محافظ صفحه شیشه ای برند معتبر Keva با ضخامت ۰٫۳ میلی‌متر که به خوبی از صفحه نمایش محافظ می‌کند. جنس این محافظ صفحه شیشه ای Mi A1 به گونه ای است که کیفیت صفحه و تاچ گوشی را حفظ میکند و اختلالی در استفاده از صفحه نمایش ایجاد نمی‌کند.

0 دیدگاه

ارسال دیدگاه

ارسال نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+افزودن

    +افزودن