شماره تماس 07136474110

ورود / ثبت نام

مقایسه هندزفری ایرپاد پرو اپل با پاوربیتس پرو Powerbeats Pro vs AirPods Pro

بررسی تخصصی

اگر به فکر خرید یک هندزفری بلوتوث خوب و با کیفیت هستید، ایرپاد پرو اپل (Apple Airpods Pro) و همچنین هندزفری بیتس پاوربیتس پرو (Beats Powerbeats Pro) می‌توانند از گزینه های خرید خوب پیش رویتان باشند. اما کدامیک از این دو هندزفری گزینه خرید بهترین خواهند بود؟ در این مقاله می‌خواهیم به مقایسه هندزفری ایرپاد پرو اپل با پاوربیتس پرو بپردازیم و این دو هندزفری بلوتوث را در برخی از زمینه های کاربردی با هم مقایسه کنیم. با هایتل همراه باشید.

 

مقایسه هندزفری ایرپاد پرو اپل با پاوربیتس پرو : مقدمه

این روزها استفاده از هندزفری های بلوتوث به طور کامل در بین کاربران رایج شده و تقریبا همه یک هندزفری بلوتوث خوب برای استفاده در شرایط مختلف دارند. به عنوان مثال با استفاده از این گجت ها شما می‌توانید بدون نگرانی مبنی بر جریمه شدن و تخلف در جین رانندگی به انجام مکالمات تلفنی بپردازید یا می‌توانید بدون اینکه برای دیگران مزاحمتی ایجاد کنید در درون یک فضای بسته به موزیک گوش دهید یا فیلم و سریال های مورد علاقه خودتان را بدون آزار رساندن به دیگران مشاهده نمایید. همچنین استفاده از هندزفری های بلوتوث در زمان ورزش کردن و باشگاه هم می‌تواند بسیار کاربردی باشد.

با توجه به افزایش درخواست خرید این گجت ها، طبیعتا شرکت های زیادی هم به تولید نسخه های مختلف آن ها روی آورده‌اند و این امر سبب شده تنوع هندزفری های بلوتوث موجود در بازار افزایش یابد و خیلی از افراد برای انتخاب و خرید یک هندزفری بلوتوثی مناسب با مشکل مواجه گردند. در بین تمام هندزفری های موجود دو هندزفری بلوتوث Apple Airpods Pro و Beats PowerBeats Pro از پرفروش‌ترین نمونه ها هستند. بنابراین شاید این دو هندزفری برای خیلی از افراد به یک گزینه خرید اصلی تبدیل شوند. اما سوال اینجاست که خرید کدامیک از این دو انتخاب بهترین خواهد بود؟ برای پاسخگویی به این سوال باید به مقایسه هندزفری ایرپاد پرو اپل با پاوربیتس پرو بپردازیم.

مقایسه هندزفری ایرپاد پرو اپل با پاوربیتس پرو

سوالاتی که باید قبل از خرید از خودتان بپرسید!

قبل از اینکه تصمیم نهایی و قطعی خود مبنی بر خرید یک هندزفری بلوتوث را بگیرید، حتما به برخی از نکات مهم توجه داشته باشید و سعی کنید به سوالات زیر پاسخ دهید. با پاسخ دادن به سوالات زیر شما می‌توانید سطح انتظارات و نیازهای خود از هندزفری بلوتوث را مشخص کرده و در نتیجه راحت تر بتوانید هندزفری را انتخاب کنید که برای شما بازده مطلوبی دارد. مهمترین این سوالات شامل موارد زیر می‌شوند:

هزینه و بودجه: در قدم نخست مشخص کنید که می‌خواهید تا چه مقدار هزینه صرف خرید یک هندزفری کنید. گزینه های خرید پیش رو با توجه به بودجه شما تعیین خواهند شد. توصیه ما این است که اگر قصد دارید هندزفری بلوتوث با کیفیتی بخرید که سال ها بدون مشکل برایتان کار کند، از خرید نمونه های ارزان قیمت و ناشناخته خودداری به عمل آورید و فقط محصولات برندهای معتبر و اورجینال را تهیه کنید.

محل یا شرایط استفاده: قبل از انتخاب هندزفری مشخص کنید که می‌خواهید بیشتر در کدام مکان ها و شرایط از آن استفاده کنید. این موضوع می‌تواند تعیین کننده سبک طرحی مناسب هندزفری برای شما باشد. به عنوان مثال اگر می‌خواهید در حین دویدن و ورزش کردن از هندزفری بلوتوث استفاده کنید، بهتر است نمونه های دورگردنی را تهیه کنید چون احتمال افتادن و گم شدن هندزفری های توگوشی در این شرایط وجود دارد. همچنین عموما برای ورزش های سنگین که منجر به عرق کردن کاربر می‌شوند، بهتر است از هندزفری بلوتوث های ضد آب یا مقاوم در برابر عرق کردن استفاده شود. بنابراین حتما محل و شرایط استفاده از هندزفری را مشخص کنید.

کیفیت صدا: نکته مهم بعدی که مطمئنا برای همه مهم است مربوط به کیفیت صدا می‌شود. سعی می‌کنیم در مقایسه هندزفری ایرپاد پرو اپل با پاوربیتس پرو (Apple Airpods Pro vs Beats Powebeats Pro) هم به طور دقیق تر در رابطه با این موضوع صحبت داشته باشیم. مطمئنا همه دوست دارند هندزفری بلوتوثی که خریداری می‌کنند کیفیت صدای خوبی داشته باشد و این مسئله از اصلی ترین معیارهای مهم در انتخاب و خرید یک هندزفری بلوتوث خواهد بود.

کیس هندزفری و محل نگهداری آن: هندزفری های بلوتوث دارای کیس های خاصی هستند که خود قابلیت شارژ هندزفری را هم دارند. اینکه ابعاد و سبک طراحی کیس هندزفری چطور باشد موضوع مهمی است که می‌بایست به آن دقت داشته باشید.کیس برخی از هندزفری های بلوتوث بزرگ است و ظرفیت شارژ بیشتری را ارائه می‌کند اما کیس برخی دیگر از هندزفری های بلوتوث کوچک تر بوده و طبیعتا ظرفیت باتری کمتری را هم ارائه خواهد کرد. جنس کیس، ضد آب بودن آن و خیلی ویژگی های دیگر هم می‌توانند از موارد حائز اهمیت باشند. سعی کنید در انتخاب و خرید هندزفری به کیس آن و محلی که قصد دارید از کیس نگهداری شود دقت کنید و با توجه به این موضوع بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

شارژدهی باتری: مسئله مهم بعدی که توصیه داریم توجه ویژه‌ای به آن داشته باشید مربوط به قدرت شارژدهی باتری و توان نگهداری شارژ هندزفری می‌شود. این مسئله از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و اکیدا توصیه می‌کنیم که به آن توجه ویژه داشته باشید. اگر قدرت نگهداری شارژ هندزفری کم باشد، امکان استفاده طولانی مدت از آن را نخواهید داشت و برای مثال نمی‌توانید در کل ساعاتی که در باشگاه به سر می‌برید از هندزفری استفاده کنید. نداشتن شارژ کافی، زود خالی شدن شارژ و الزام برای شارژ کردن دوباره هندزفری در برخی مواقع می‌تواند واقعا آزاردهنده باشد. پس به قدرت شارژدهی باتری هندزفری بلوتوث دقت ویژه‌ای داشته باشید.

با طرح سوالات فوق و پاسخگویی به آن ها می‌توانید یک انتخاب بهتر داشته باشید و به نوعی بهترین هندزفری بلوتوث را با توجه به نیازهای خودتان تهیه کنید. در ادامه این مطلب ما می‌خواهیم به مقایسه دو مورد از پرطرفدارترین، با کیفیت ترین و بهترین هندزفری های بلوتوث فعلی موجود در بازار یعنی هندزفری اپل Airpods Pro و هندزفری بیتس Powerbeats Pro بپردازیم. بنابراین با هایتل همراه باشید.

 

قیمت و ارزش خرید

یکی از مهمترین مسائلی که باید به آن توجه داشته باشید مربوط به قیمت دو هندزفری بلوتوث نام برده شده می‌شود. دو هندزفری Apple Airpods Pro و Beats Powerbeats Pro به هیچ عنوان ارزان قیمت نیستند و به نوعی از گران قیمت ترین هندزفری های بلوتوث موجود در بازار محسوب می‌شود، اما طبیعتا کیفیت فوق‌العاده‌ای را هم ارائه خواهند کرد. اگر از نظر بودجه و هزینه با محدودیت مواجه نیستید یا بنا به هر دلیل می‌خواهید یک هندزفری بلوتوث خیلی عالی داشته باشید و قیمت و هزینه‌ای که برای خرید آن صرف می‌کنید خیلی از دیدتان حائز اهمیت نیست، دو هندزفری نام برده شده می‌توانند از گزینه های خرید خوب پیش رویتان باشند.

با توجه به نوسانات نرخ ارز نمی‌توانیم به طور دقیق قیمت ریالی یا تومانی دو محصول مورد نظر را با هم مقایسه کنیم اما طبیعتا امکان مقایسه قیمت دلاری آن ها وجود دارد. قیمت دلاری هندزفری بلوتوث اپل ایرپادز پرو حدود 250 دلار است و قیمت هندزفری بلوتوث بیتس پاوربیتس پرو هم حدودا 220 دلار خواهد بود. بنابراین اگرچه هر دو هندزفری با توجه به ماهیت خود قیمت ارزانی ندارند و از هندزفری بلوتوث های گران قیمت بازار هستند اما اگر بخواهیم مقایسه‌ای مابین قیمت آن ها نسبت به هم داشته باشیم، قیمت PowerBeats Pro تا حدی مقرون به صرفه‌تر از اپل Aiprpod Pro خواهد بود. در بخش های بعدی سعی می‌کنیم در مورد سایر ویژگی های مهم و اصلی این دو هندزفری صحبت داشته باشیم و مقایسه هندزفری ایرپاد پرو اپل با پاوربیتس پرو را در زمینه های متنوع تر ادامه دهیم.

 

سبک طراحی و کیفیت ساخت

یکی از اصلی ترین تفاوت های مابین دو هندزفری مورد نظر مربوط به سبک طراحی آن ها می‌شود. شما با یک نگاه ساده به هر کدام از این دو محصول به خوبی متوجه خواهید شد که زبان طراحی آن ها نسبت به هم متفاوت است. قبل از اینکه در رابطه با سبک طراحی دو هندزفری بلوتوث نام برده شده صحبت کنیم، خیالتان از بابت کیفیت ساخت آن دو راحت می‌کنیم. در ساخت هندزفری بلوتوث اپل Airpods Pro و همچنین هندزفری بلوتوثی بیتس PowerBeats Pro از با کیفیت ترین مواد استفاده شده و این مسئله یکی از محسوس ترین نقاط قوت هر دو محصول مورد نظر خواهد بود. از دیگر ویژگی های مشابه این دو هندزفری می‌توان به بهره‌مندی هر دوی آن ها از چیپ صوتی Apple H1 اشاره کرد. همچنین هر دوی آن ها از سیری و دستور “Hey Siri” برای گوش دادن به موزیک و ارائه دستورات خاص پشتیبانی می‌کنند.

مقایسه هندزفری ایرپاد پرو اپل با پاوربیتس پرو

پس علیرغم ظاهر و سبک طراحی متفاوتی که دو هندزفری نام برده شده دارند، برخی از ویژگی های آن ها کاملا شبیه به هم هستند. حتی برای شارژ هر دو هندزفری نام برده شده هم از کابل لایتنینگ اپل استفاده می‌شود. اما بیایید در رابطه با تفاوت های سبک طراحی دو محصول صحبت داشته باشیم. طراحی ایرپاد پرو اپل به گونه‌ایست که از توگوشی هایی کوچک و سبک بهره می‌برد. دو توگوشی یا ایرباد های این محصول به گونه‌ای هستند که بخش اصلی آن ها داخل گوش کاربر قرار می‌گیرد و سطح بیرون و خارجی گوش کاربر توسط آن احاطه نمی‌شود. اگرچه Airpods Pro اپل داخل گوش کاملا چفت می‌شود اما با این حال ممکن است در برخی مواقع خاص مثل در محیط هایی که خیلی شلوغ هستند و احتمال برخورد فیزیکی شما با دیگران وجود دارد یا شرایطی که شما جنب و جوش بالایی داشته باشید، توگوشی های هندزفری ناخواسته از گوشتان خارج شوند.

اما Beats PowerBeats Pro به گونه‌ای طراحی شده که شامل یک گیره اختصاصی می‌شود و این گیره دور گوش کاربر چفت خواهد شد. شاید تصور کنید که قرار گرفتن این گیره در اطراف گوشتان حس خوبی را به شما منتقل نمی‌کند اما در عمل اینطور نیست و طراحی هندزفری به گونه‌ای انجام شده و زمان استفاده از آن حس بسیار خوب و مطلوبی به شما منتقل خواهد شد. ضمنا ایربادهای این هندزفری بلوتوث به مراتب در مقایسه با اپل ایرپاد پرو ابعاد بزرگ تری دارند و فضای بیشتری را هم اشغال می‌کنند اما به ره صورت استفاده از آن ها می‌تواند با اعتماد به نفس بیشتری در محیط های شلوغ یا حین انجام ورزش و غیره صورت پذیرد.

یکی دیگر از قابلیت هایی که توسط هر دو هندزفری پشتیبانی می‌شود مربوط به پشتیبانی از استاندارد IPx4 خواهد بود که به موجب آن دو هندزفری در قبال پاشش قطرات و ذرات آب و تماس با عرق در حین ورزش کردن مقاوم هستند و دچار مشکل نمی‌شوند. در یک جمع‌بندی کلی می‌توان اینطور گفت که اگر می‌خواهید هندزفری بلوتوثی برای استفاده در محیط های مثل باشگاه تهیه کنید و خیالتان از بابت ثبات قرارگیری آن در گوشتان راحت باشد، Powerbeats Pro گزینه خرید بهتری در مقایسه با اپل Aripods Pro خواهد بود اما اگر به دنبال هندزفری بلوتوثی ظریف تر و کوچک تر هستید، اپل ایرپادز پرو را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

 

کیس نگهدارنده و شارژر

بد نیست در مقایسه هندزفری ایرپاد پرو اپل با پاوربیتس پرو در رابطه با کیس این دو محصول هم صحبت کوتاهی داشته باشیم. همانطور که در عکس زیر مشاهده می‌کنید کیس نگهدارنده دو هندزفری مورد نظر نسبت به هم تفاوت های محسوسی دارند و کیس پاوربیتس پرو به مراتب در مقایسه با ایرپاد پرو اپل بزرگ تر بوده و فضای بیشتری را اشغال می‌کند. بنابراین شاید قرار دادن آن در جیب و حمل و نقل کردنش خیلی ساده نباشد و حس خوبی را به کاربر منتقل نکند. اما در سمت مقابل کیس اپل Airpods Pro به مراتب کوچک تر بوده و ظرافت بیشتری دارد و حتی در درون کوچک ترین جیب شلوار شما هم جا می‌گیرد و حس بدی را به شما منتقل نخواهد کرد. پس اگر به حمل و نقل و به ویژه قرار دادن کیس شارژ در داخل جیب اهمیت می‌دهید، اپل ایرپادز پرو گزینه خرید بهتری برایتان خواهد بود.

مقایسه هندزفری ایرپاد پرو اپل با پاوربیتس پرو

هر دو کیس نگهدارنده هندزفری های مذکور قابلیت شارژ ایرپادهای داخل خود را دارند و به نوعی از یک باتری داخلی هم بهره می‌برند. برای شارژ کردن مستقیم کیس های نام برده شده هم می‌بایست از سیم لایتنینگ استفاده کنید. یکی از مهمترین تفاوت های مابین دو هندزفری مذکور که شاید برایتان مهم باشد و به کیس نگهدارنده آن ها ربط پیدا می‌کند، مربوط به پشتیبانی آن ها از قابلیت شارژ بیسیم خواهد بود. کیس نگهدارنده یا شارژر اپل ایرپاد پرو از قابلیت شارژ بیسیم پشتیبانی به عمل می‌آورد و با قرار دادن آن بر روی پد های اختصاصی قادر به شارژ کردنش خواهید بود اما متاسفانه کیس هندزفری Beats PowerBeats Pro علیرغم ابعاد بزرگ تری که دارد از این قابلیت پشتیبانی نمی‌کند و به عقیده ما این موضوع از نقاط ضعف هندزفری مذکور در مقایسه با اپل ایرپاد پرو محسوب می‌شود. اگر دوست دارید کیس شارژر و نگهدارنده هندزفری شما از قابلیت شارژ بیسیم پشتیبانی کند، اپل Airpods Pro گزینه خرید بهتری برایتان خواهد بود.

 

کیفیت صدا

یکی از اصلی ترین ویژگی های مثبت دو هندزفری اپل Airpods Pro و همچنین بیتس Powerbeats Pro مربوط به کیفیت صدای عالی می‌شود که ارائه می‌کند. در واقع یکی از اصلی ترین عواملی سبب شده این دو محصول قیمت بالایی داشته باشند مربوط به همین امر و صدای فراگیر و عالی می‌شود که توسط آن ها ارائه خواهد شد. برای اینکه کیفیت صدای خروجی از ایرپادهای دو هندزفری نام برده شده وضعیت بهتری داشته باشد از تکنولوژی های مختلفی استفاده شده که قصد نداریم خیلی وارد جزئیات آن ها شویم و مقایسه هندزفری ایرپاد پرو اپل با پاوربیتس پرو را طولانی کنیم. اما باید به برخی از مهمترین تفاوت های مهم مابین این دو هندزفری در زمینه پخش صدا اشاره داشته باشیم که در ادامه به صحبت در مورد آن می‌پردازیم.

مقایسه هندزفری ایرپاد پرو اپل با پاوربیتس پرو

صدای باس خروجی از هندزفری بلوتوث Powerbeats Pro به عقیده ما قدرت و کیفیت بیشتری در مقایسه با صدای باس خروجی از هندزفری Apple Airpods Pro دارد، اما از سمت دیگر در مکالمات تلفنی نویز محیط به شیوه خیلی دقیق و کارآمدتری توسط هندزفری بلوتوث اپل خنثی می‌شود و این امر سبب خواهد شد که حتی در محیط های شلوغ و پر سر و صدا هم بتوانید از این هندزفری برای داشتن یک مکالمه خوب و شفاف استفاده کنید. در مقایسه این دو هندزفری بلوتوث متوجه شدیم که صدای تریبل ساطع شده از هر دوی آن ها تقریبا یک سطح کیفی را ارائه می‌کنند و این امر در گوش دادن به موزیک کاملا قابل درک خواهد بود.

دو قابلیت بسیار جالبی که در هندزفری بلوتوث اپل ارائه شده‌اند و واقعا می‌توانند نقش مهمی در افزایش کیفیت صدا و کارایی آن داشته باشند مربوط به حالت Transparency Mode و قابلیت Active Noise Cancelation می‌شود. قابلیت Transparency Mode در واقع حالتی است که به کاربر اجازه می‌دهد تمرکز صدا را روی صدای خروجی از ایرپادهای هندزفری متمرکز سازد یا حالتی را ایجاد کند که صدای هندزفری خیلی بلند و واضح به گوش او نرسد و مادامی که در حین استفاده از هندزفری است، صداهای محیط اطراف را هم بشنود و از اتفاق هایی که در محیط پیرامونش رخ می‌دهد آگاه شود. قابلیت Active Noise Cancelation هم سبب خواهد شد که در حین برقراری تماس و مکالمه نویزهای محیط توسط هندزفری خنثی شوند و کیفیت صدای ورودی و خروجی به شکل قابل ملاحظه‌ای افزایش یابد. این دو ویژگی از مهمترین ویژگی هایی هستند که در هندزفری بلوتوث Apple Airpods Pro ارائه شده‌اند و نقشی تعیین کننده دارند. متاسفانه هندزفری بلوتوث پاوربیتس پرو علیرغم بهره‌مندی از چیپ H1 اپل هیچ یک از دو قابلیت نام برده شده را مورد پشتیبانی قرار نمی‌دهد.

اما اینطور نیست که همه مزیت های این بخش مربوط به هندزفری اپل باشد. هندزفری بلوتوث پاوربیتس پرو هم مزیت های خاصی دارد. به عنوان مثال به دلیل بزرگ تر بودن ایرپادهای آن، دکمه های فیزیکی روی آن ها تعبیه شده که امکان ارائه دستوراتی از قبیل کنترل موزیک در حال پخش را می‌دهد. لازم به ذکر است که هیچ دکمه فیزیکی روی این هندزفری برای تغییر شدت صدا ارائه نشده و به عقیده ما اگر دکمه‌ای بدین منظور هم روی هندزفری ارائه می‌شد، تجربه کاربری بهتری را برای مصرف کننده به ارمغان می‌آورد. در مجموع کیفیت صدای خروجی از هر دو هندزفری نام برده شده فوق‌العاده است و این موضوع از اصلی ترین مسائلی خواهد بود که دو هندزفری مورد نظر را به بهترین گزینه های موجود برای خرید تبدیل می‌کند. اگر به کیفیت مکالمه اهمیت می‌دهید، اپل ایرپادز پرو گزینه بهتری برای شماست و اگر تمایل به استفاده از هندزفری در باشگاه و حین انجام تمرین دارید، هندزفری پاوربیتس پرو می‌تواند گزینه خرید بهتری باشد.

 

شارژدهی و شارژ مجدد

در آخرین بخش مقایسه هندزفری ایرپاد پرو اپل با پاوربیتس پرو در مورد قدرت نگهداری شارژ باتری دو هندزفری و همچنین قابلیت شارژ مجدد آن ها صحبت خواهیم کرد. برای انجام این کار هم به گفته ها و اطلاعاتی که توسط خود شرکت سازنده این دو محصول ارائه شده رجوع می‌کنیم. بنا به ادعای شرکت Beats هندزفری Powerbeats Pro به گونه‌ای طراحی شده که با یک مرتبه شارژ باتری آن می‌توان تقریبا 9 ساعت موزیک مداوم را با آن پخش کرد. یعنی شارژدهی باتری این هندزفری در حالت پخش موزیک معادل 9 ساعت است که مقدار خوبی خواهد بود، اگرچه در عمل این مقدار شارژدهی باتری توسط هندزفری قابل ارائه نیست و طبق بررسی ما با یک بار شارژ باتری آن تقریبا می‌توانید 4 ساعت موزیک مداوم را توسط آن گوش دهید. در مورد شارژ مجدد باتری این محصول هم شرکت بیتس مدعی شده با تکنولوژی خاصی این امکان را فراهم کرده که کاربران بتوانند با 5 دقیقه شارژ باتری هندزفری تقریبا 1.5 ساعت از آن استفاده کنند. در بررسی ما مشخص شد در ارائه این اطلاعات هم کمی اغراق شده و با 5 دقیقه شارژ باتری هندزفری تقریبا قادر خواهد بود 40 الی 50 دقیقه از آن استفاده کنید.

مقایسه هندزفری ایرپاد پرو اپل با پاوربیتس پرو

اما در سمت مقابل اپل مدعی است که با یک مرتبه فول شارژ باتری ایرپادهای هندزفری Airpods Pro می‌توانید 4.5 ساعت موزیک مداوم را توسط آن گوش دهید. در بررسی ما مشخص شد که اپل خیلی هم اغراق نکرده و هندزفری نام برده شده با یک مرتبه شارژ تقریبا تا 3.5 ساعت از پخش موزیک مداوم پشتیبانی می‌کند. همچنین اپل اشاره داشته که با 5 دقیقه شارژ باتری هندزفری می‌توان 1 ساعت از آن استفاده کرد که در بررسی محصول مشخص شد با 5 دقیقه شارژ باتری آن تقریبا امکان استفاده 40 دقیقه‌ای از هندزفری وجود دارد. بنابراین از نظر قدرت شارژدهی و سرعت شارژ مجدد باتری، هر دو محصول تقریبا وضعیت مشابه و یکسانی دارند و کیفیت خیلی متفاوتی را ارائه نمی‌کنند. طبیعتا با توجه به ابعاد بزرگ تر هندزفری Beats Powerbeats Pro، قدرت شارژ باتری آن هم کمی بهتر از Apple Aippods Pro خواهد بود.

 

جمع‌بندی

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به مقایسه هندزفری ایرپاد پرو اپل با پاوربیتس پرو پرداختیم و سعی کردیم دو هندزفری نام برده شده را از نظر مهمترین ویژگی ها با هم مقایسه کنیم. هر دو هندزفری مذکور از با کیفیت ترین و بهترین هندزفری های بازار هستند و قیمت ارزانی ندارند. به عقیده ما اگر هندزفری می‌خواهید که در باشگاه یا انجام تمرینات ورزشی از آن استفاده کنید، هندزفری Beat PowerBeats Pro را خریداری کنید اما اگر کیفیت مکالمه و استفاده عادی روزمره برایتان حائز اهمیت است، هندزفری Apple Airpods Pro گزینه خرید بهتری خواهد بود. امیدواریم از این مقاله اختصاصی استفاده لازم را به عمل آورده باشید.

خرید هندزفری پاوربیتس پرو Powerbeats Pro

ارسال نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+افزودن

    +افزودن