شماره تماس 07136474110

ورود / ثبت نام

نحوه استفاده از ایرتگ اپل

آموزش

اشیاء ارزشمند خود را به راحتی ردیابی کنید

اپل ایرتگ محصولی‌ست که برای گوشی‌های آی‌او‌اس بوده و براساس شیوه‌نامه‌های شرکت تایل تولید شده است. ایرتگ را داخل کیفی قرار داده و یا به دسته کلیدتان وصل کنید. علاوه بر این، می‌توانید اشیای قیمتی خود را با استفاده از بلوتوث و برنامه‌‌ی فایند مای که بر روی آیفون‌های جدید نصب می‌شود، پیدا کنید. هم-چنین می‌توانید با کمک اولترا وایت‌بند نیز این کار را انجام دهید.

ایرتگ‌ها به عنوان یک وسیله‌ی مرتبط با اپل، نصب بسیار آسانی دارند. با این وجود، اگر برای نصب آن‌ها به مشکل برخورده‌اید یا قصد خرید آن‌ها را دارید اما نمی‌دانید فرایند راه‌اندازی‌شان چقدر زمان می‌برد، این مقاله را مطالعه کنید. در ادامه نحوه‌ی تنظیم و استفاده از ایرتگ را در آی‌پد، آی‌فون و آی‌پد تاچ برای شما شرح خواهیم داد.

آموزش استفاده از ایرتگ

کدام دستگاه‌ها با ایرتگ سازگار هستند؟

قبل از خرید ایرتگ، مطمئن شوید که دستگاه‌ها‌ی‌تان با آن سازگار بوده و قابلیت پیدا شدن دارند. تلفن همراه یا رایانه‌ی شما باید دارای آی‌اواس 14.5 یا بیش‌تر باشد تا بتوانید با استفاده از ایرتگ، آن را پیدا کنید.

می‌توانید برنامه‌ی مخصوص ایرتگ را بر روی تمامی مدل‌های بالاتر از آیفون سیکس اس نصب کنید. اگرچه، آی‌اواس 15 را تنها بر روی آیفون سون و نسخه‌های بعدتر آن خواهید داشت؛ این جریان بدان معناست که آیفون سیکس اس احتمالا آپدیت‌های برنامه را دریافت نخواهد کرد. نرم‌افزار مربوطه را هم‌چنین می‌توانید روی آی‌پاد تاچ نسل هفتم نیز نصب کنید.

“دقیق‌یاب” یکی از بهترین ویژگی‌های ایرتگ بوده و تنها در صورتی کار می‌کند که گوشی آیفون شما دارای پهنای باند فوق‌العاده باشد. این بدان معناست که شما به آیفون 11، 12 یا گوشی‌های هم‌نسل آن‌ها که دارای تراشه‌ی یووان اپل هستند، نیاز خواهید داشت. در اصل می‌توان به این صورت نتیجه گرفت که تنها کسانی که گوشی‌های نسل جدید را دارند می‌توانند ایرتگ را خریداری کرده و از تمام ویژگی‌های آن برخوردار شوند.

اکثر مدل‌های آی‌پد مانند آی‌پد مینیس و آی‌پد پروس که از پنج سال گذشته وارد بازار شده‌اند، قادر به بارگیری برنامه‌ی مخصوص ایرتگ خواهند بود. ما هم‌چنین معتقدیم اکثر تبلت‌های آی‌پد اواس ۱۴ و ۱۵ نیز از این ویژگی برخوردار هستند.

نحوه‌ی تنظیم ایرتگ در برنامه‌ی فایند مای

آیفون یا آی‌پدتان را در نزدیکی‌ خود قرار دهید تا وقتی جعبه‌های ایرتگ را باز می‌کنید، بتوانید تنظیمات مربوطه را انجام داده و برچسب باتری را از ردیاب بیرون بیاورید. در ابتدا شما یک صدای بوق خواهید شنید. سپس، یک پنجره‌ی متحرک که تنظیمات ایرتگ را نشان می‌دهد، بر روی تلفن همراه یا تبلت‌تان ظاهر خواهد شد.

(اگر آی‌اواس گوشی‌تان را تا 14.5 آپدیت نکرده‌اید، برنامه از شما درخواست خواهد کرد که این کار را انجام دهید.)

گزینه‌ی کانکت را بر روی پنجره‌ای که باز شده، انتخاب کنید. در این مرحله، از شما خواسته می‌شود که نامی برای ردیاب انتخاب کنید. پیشنهاد می‌کنیم نام را بر اساس وسیله‌ای که ردیابی را برای آن انجام می‌دهید، انتخاب کنید؛ برای مثال دوچرخه یا کلید. در مرحله‌ی آخر نیز مکان آیفون‌تان را برگزینید.

تا زمانی که مکان ایرتگ با استفاده از اپل آی‌دی تایید نشده، بر روی گزینه‌ی کانتینیو کلیک کنید تا فرایند ادامه پیدا کند.

حالا برنامه‌ی فایند مای را باز کنید. اگر نمی‌دانید برنامه را باید از کجا پیدا کنید، به اپ لایبری مراجعه کرده یا از قسمت بالای صفحه، نام آن را جست‌وجو کنید.

روی گزینه‌ی آیتم‌ها کلیک کرده و نیو آیتم را انتخاب کنید. در این قسمت می‌توانید ایرتگ را به صورت پیش-فرض در این قسمت مشاهده کرده و آن را انتخاب کنید. در این مرحله باید ایرتگ را مجددا کنار دستگاه قرار دهید تا فرایند به صورت کامل انجام شود.

شما هم‌اکنون آماده هستید تا از ایرتگ برای پیدا کردن وسیله‌های باارزش‌تان استفاده کنید. همان‌طور که مشاهده کردید، این روند تنها چند دقیقه طول خواهد کشید.

آموزش استفاده از ایرتگ

نحوه‌ی استفاده از ایرتگ برای یافتن وسایل‌تان

باید ایرتگ خود را فعال کرده و آن را به وسیله‌ای که قصد نگه‌داری از آن را دارید، متصل کنید. هم‌اکنون سوال این خواهد بود که دقیقا چطور باید از آن استفاده کرده و برای مثال، تلفن‌ همراه‌تان را پیدا کنید؟ اگر تراشه‌ی اپل یوآی را نداشته باشید که پهنای باند گسترده را فعال کنید، چه؟

اگر دستگاه‌تان جایی در منزل گم شد، برنامه‌ی فایند مای را باز کنید. قسمت آیتمز را انتخاب کرده و موردی که گم شده را برگزینید. در این مرحله باید بر روی پلی سوند کلیک کنید تا سیگنالی از طریق بلوتوث برای دستگاه‌تان ارسال شده و نویز کافی برای یافتن آن ایجاد شود.

منتقد ایرتگ ما معتقد بود صدای این دستگاه 64 بیت بوده و به اندازه‌ای قوی‌ست که حتی اگر زیر چند کوسن نیز قرار گرفته باشد، باز هم صدای آن را خواهید شنید. البته چند ثانیه طول خواهد کشید تا صدا فعال شود. لازم به ذکر است که صدا حدود هفت ثانیه طول خواهد کشید تا قطع شود. بنابراین ممکن است لازم باشد چند بار قبل از این‌که دستگاه را پیدا کنید، صدا را مجددا فعال کرده و با دقت به آن گوش دهید.

هر دستگاهی که با آی‌اواس 14.5 سازگار باشد، می‌تواند با این دستگاه مورد استفاده قرار گیرد. اگر آیفون 11 یا 12 داشته باشید، می‌توانید از ویژگی دقیق‌یاب برای دریافت دستورالعمل‌های بصری واضح استفاده کنید. این کار برای زمانی که تنها با شنیدن صدا نمی‌توانید گوشی را پیدا کنید، بسیار مناسب است.

به منوی آیتم‌های برنامه‌ی من برگردید. ایرتگ مناسب را انتخاب کرده و بر روی گزینه‌ی فایند نیربای کلیک کنید. بر روی صفحه‌ی آیفون‌تان، فاصله‌ی دقیق با وسیله‌ی گم‌شده را به فوت یا متر مشاهده خواهید کرد. فلشی نیز در این صفحه وجود خواهد داشت که می‌توانید با استفاده از آن جهت دقیق وسیله را بیابید.

آموزش استفاده از ایرتگ

متاسفانه، بسته به مکانی ک ایرتگ در آن قرار دارد ممکن است یافتن وسیله‌ی گم‌شده‌تان مقداری سخت به نظر برسد. منتقد ما وقتی در منزلش وسیله‌ای را گم کرد تا زمانی که به فاصله‌ی 12 فوتی یا 6 متری آن نرسیده بود، توانایی پیدا کردنش را نداشت. اگر در خانه‌ای چند طبقه مانند دفتر یا هتل بودید، پیدا کردن وسیله‌ی مذکور سخت‌تر نیز می‌شد.

در نهایت؛ اگر می‌دانید که ایرتگ را در جایی بسیار دور جا گذاشته‌اید، به قسمت پایین فایند مای اپ رفته و گزینه‌ی لاست مود را انتخاب کنید. به این ترتیب می‌توانید به اپل بگویید که ایرتگ در فضای نزدیک وجود ندارد؛ در این مرحله، شمار‌ی تلفن‌تان را در اختیار آن قرار می‌دهید. به این ترتیب، اگر کسی ایرتگ شما را پیدا کرد می‌تواند تلفن خود را بر روی آن گذاشته و اطلاعات شما را پیدا کند. لازم به ذکر است که آیفون یا اندروید بودن گوشی مورد نظر در این‌جا مهم نبوده و در هر دو حالت جواب خواهد داد. امیدوارم شخص مذکور از اطلاعات شما استفاده کرده و با شما تماس بگیرد.

نحوه‌ی تعویض باتری

اپل چنین ادعا می‌کند که اگر روزی یک بار از دقیق‌یاب و چهار بار از صدای ایرتگ استفاده کنید، تا یک سال سالم باقی خواهد ماند. اگر خیلی پیش نیاید که وسایل‌های‌تان را گم کنید، می‌توانید زمان خیلی طولانی‌تری از آن استفاده کنید. اما در نهایت باید آن را تعویض کنید.

برای تعویض باتری ایرتگ، آن را از قسمت پایینی که رنگی‌ست نگه داشته و و دو انگشت خود را در سمت فلزی قرار دهید. به محض این‌که دستتان را به سمت راست بپیچید، پوشش باتری از روی آن جدا خواهد شد. به این ترتیب، می‌توانید باتری را مشاهده کرده و آن را تعویض کنید.

خرید ایرتگ اپل

ارسال نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+افزودن

    +افزودن