شماره تماس 07136474110

ورود / ثبت نام

رفع محدودیت دانلود از اپ استور با حجم بیشتر از 150 مگابایت

آموزش

اپل دانلود نرم افزار و باری های بیشتر از 150 مگابایت توسط اینترنت گوشی را محدود کرده است و اجاره دانلود نمی‌دهد. اکثر کاربران ایرانی به اینترنت Wifi پرسرعت دسترسی ندارند و در حال حاضر اینترنت همراه سرعت بسیار بهتر و پایدارتر از اینترنت وای فای دارد. این محدودیت به مذاق کاربران ایرانی خوش نمی‌آید. در ادامه با هایتل همراه باشید تا شما را با روشی آشنا کنیم که بدون نیاز به جلبریک بتوانید این محدودیت را برطرف کنید.

رفع محدوديت دانلود اپل,رفع محدودیت دانلود از اپ استور

برای رفع محدودیت دانلود از اپ استور با حجم بیشتر از 150 مگابایت ابتدا وارد اپ استور شوید و روی گزینه دانلود نرم افزار یا بازی مورد نظر خود تپ کنید. پس از آن پیغام محدودیت دانلود بیش از 150 مگابایت را مشاهده می‌کنید. سپس گزینه Ok را انتخاب کنید. با فشردن کلید هوم از اپ استور خارج شوید و به صفحه اصلی برگردید.
ابتدا وارد اپ Settings بشوید > به مسیر General > Date & Time بروید > گزینه Set Automatically را غیر فعال کنید > بر روی گزینه Date تپ کنید. سپس تاریخ گوشی را 2 یا 3 روز جلو ببرید. گاهی اوقات لارم است تاریخ را 3 ماه جلو ببرید.

رفع محدوديت دانلود آیفون,رفع محدودیت دانلود از اپ استور

حالا به اپ استور برگردید و بدون محدودیت اپ مورد نظر را دانلود و از آن لذت ببرید.

ممکن است در برخی ورژن های ios روند انجام کار کمی متفاوت باشد و اگر با روش بالا موفق به دانلود نشدید کافی است پس از انجام تنظیمات بالا, حالت پرواز گوشی را فعال و سپس غیرفعال کنید یا گوشی را روشن و خاموش کنید. بعد از آن به اپ استور مراجعه کنید و اپ مورد نظر را دانلود کنید.

رفع محدوديت دانلود اپ استور اپل,رفع محدودیت دانلود از اپ استور

  1. shahram vakili

    من سراز نقاط ضعف وقدرت درنیاوردم.

ارسال نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+افزودن

    +افزودن