تاریخ انتشار: 94-12-03 13:12:24 دوشنبه
(2344)

لوازم جانبی گلکسی اس 7 معرفی شد

Samsung Galaxy S7 And Samsung Galaxy S7 Edge

پس از گمانه زنی های مختلف درباره گوشی جدید سامسونگ گلکسی اس 7 بالاخره این گوشی بصورت رسمی در کنگره موبایل بارسلون (MWC 2016) رونمایی شد. همراه با معرفی دو مدل گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج لوازم جانبی آنها نیز توسط سامسونگ رونمایی شد که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.
قاب گلکسی اس 7 با امکان استفاده از لنز برای دوربینبا استفاده از این قاب، قادر به استفاده از دو نوع لنز خواهید بود که کیفیت عکس‌های ثبت شده توسط دوربین گوشی شما را به شدت افزایش خواهند داد. یکی از این دو لنز از نوع تله‌فوتو (telephoto) برای عکسبرداری از فواصل دور، و دیگری لنزی فوق واید (super wide-angle) برای گرفتن تصاویر کلوزآپ است.

این دو لنزِ با کیفیت دارای بدنه‌ی فلزی هستند و به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا با دوربین گلکسی اس 7 نهایت سازگاری و انطباق را داشته باشند. از آنجایی که این لنزها به صورت اختصاصی و تنها برای پرچمدار جدید سامسونگ طراحی شده‌اند، نیازی به هیچگونه تنظیمات اضافه برای نصب آن‌ها بر روی گوشی وجود ندارد و پس از پیچ کردن آن‌ها به قاب، به راحتی می‌توان به عکس‌برداری پرداخت.

کاور S-View Flip  گلکسی اس 7 اج

قاب محافظ S-View Flip  که از طریق آن کاربران بدون نیاز به‌باز کردن کاور قاب می‌توانند به‌تماس‌ها پاسخ دهند یا عکاسی کنند.

این قاب از پلاستیک ساخته شده و البته ساختار مناسبی دارد. کاربران با استفاده از این قاب جدید سامسونگ می‌توانند از تلفن هوشمندشان در برابر ضربات خارجی محافظت کنند که این محافظت شامل نمایشگر دستگاه نیز می‌شود. البته بخش زیادی از قسمت بالا، پایین و گوشه سمت راست دستگاه همچنان بدون پوشش هستند و کاربران می‌توانند به‌سادگی به‌دکمه‌ی پاور و جک ۳.۵ میلی‌متری صدا بدون خارج کردن قاب دستگاه دسترسی داشته باشند. با وجود اینکه دکمه‌های تنظیم حجم صدا زیر کاور قرار گرفته‌اند، ولی در بخش خارجی قاب علامت‌هایی در نظر گرفته شده است که با استفاده از آن‌ها می‌توانید به محل دکمه‌های افزایش و کاهش حجم صدا پی ببرید و از آن‌ها استفاده کنید.

نکته‌ی جالب در خصوص این قاب محافظ به‌حفره‌ی موجود در بخش جلویی آن یا همان پنجره اس ویو مربوط می‌شود که از طریق آن کاربران می‌توانند به‌بخشی از نمایشگر دسترسی داشته باشند و البته امکان لمس صفحه‌نمایش نیز وجود دارد. با کمک این پنجره کاربر می‌تواند بدون نیاز به‌باز کردن کاور قاب محافظ، به‌تماس‌های ورودی پاسخ دهد و البته امکان روشن کردن و عکاسی سریع نیز وجود دارد. در ادامه می‌توانید تصاویر بیشتری از این قاب محافظ را مشاهده کنید.

لوازم جانبی گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج بزودی در فروشگاه هایتل عرضه خواهد شد.

(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*